אודות החברה

חברת פזקר

לוגו_0000_לוגו-פיתוח-פזקר
לוגו_0001_לוגו-מיוצר-בישראל

חברת פזקר, מקבוצת פז, הינה החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום לשוק הבנייה והתשתיות.

פזקר נוסדה בשנת 1934 ונחשבת לחלוצת פתרונות האיטום בישראל. כבר מראשית דרכה חרתה על דגלה את ערכי המקצועיות והמצוינות. ערכים אלה, שמלווים את החברה לאורך כל השנים, באים לידי ביטוי במגוון הפתרונות הרחב שמציעה החברה ללקוחותיה, בחתירה חסרת פשרות לאיכות הגבוהה ביותר ובתודעת שירות המציבה את הלקוח במרכז.

בתוך כך, פזקר רואה עצמה מחויבת להמשיך ולהוביל את ענף האיטום לחדשנות ולקדמה. החברה משקיעה משאבים רבים בתחומי המחקר והפיתוח ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר מציבה כל העת סטנדרטים מקצועיים חדשים. במהלך השנה האחרונה פיתחה פזקר מספר שיא של מוצרי איטום חדשים ובכוונתה להמשיך ולהעניק ללקוחותיה את המענה המושלם לצורכי האיטום השונים תחת קרות גג אחת.

מערכת האיכות של פזקר מוסמכת משנת 1995 לתקן הבינלאומי ISO9002, המוענק על ידי מכון התקנים הישראלי והאיגוד הבינלאומי IQNET, ובחלוף מספר שנים קיבלה הסמכה לתקן הבינלאומי ISO9001:2015. כן נושאות המשחות המבוססות מים המיוצרות בפזקר תו ירוק המבטא את מחויבותה של החברה לשמירה על איכות הסביבה.

 

מוצריה הנבחרים של פזקר מיושמים כיום כמעט בכל בית, מבנה ומערכות תשתית בישראל. כן משווקים מוצריה במדינות רבות ברחבי העולם. ניסיונה העצום ויכולותיה הגבוהות, הזוכים להכרה רבה, בארץ ובעולם, ביססו את מעמדה של החברה בחזית ענף האיטום ומנווטים את דרכה לחידושים ולפיתוחים מהפכניים גם בהמשך.

חזון החברה

חברה מובילה בישראל לייצור ופיתוח פתרונות איטום לענף הבניה והתשתיות, תוך שמירה על איכות גבוהה וחדשנות מוצרים המשווקים בארץ ובעולם.

פיתוח

פזקר , החברה המובילה בתחומה, מחויבת לפיתוח מתמיד של פתרונות חדשניים ומתקדמים, המבטיחים תועלות רבות ללקוחותיה.
פזקר שואפת לייצר מוצרים איכותיים ומקפידה על בקרת איכות לכל אורך תהליכי הייצור.

איכות

השראה

פזקר רואה בלקוחותיה ובצמיחת שוק ענף הבניה את ההשראה לפיתוח מוצריה וממוקדת בצורכיהם השונים.

הון אנושי

פזקר רואה בהון האנושי והמקצועי שלה את המסד המרכזי להמשך צמיחה והעצמה.

אמינות

פזקר פועלת בדרך המושתתת על אמינות, הוגנות ויחס אישי.

שימור הסביבה

פזקר אחראית לשימור הסביבה ופועלת לפיתוח מוצרים ידידותיים לסביבה ולמשתמש.
קבוצת פז מחויבת למעורבות ולתרומה למען הקהילה.

למען הקהילה

להוביל

ברוח החזון תמשיך ותוביל פזקר את ענף האיטום והבידוד למען כל אחת ואחד מלקוחותיה.

הקוד האתי שלנו

כחברה מובילה בתחומה, המשתייכת לקבוצת פז, אנו מחויבים לאחריות חברתית וסביבתית בכל תחומי פעילותינו. על כן, ניסחנו ויצרנו את הקוד האתי המחייב את כל קבוצת פז.

הקוד האתי מבטא אמות מידה וכללי התנהגות המשקפים את החזון והערכים עליהם מושתתת חברתנו ובונה את הבסיס לניהול כל עסקנו, בארץ ובעולם, תוך שמירה על עקרונות החוק, המוסר והאתיקה העסקית.

הקדשנו מחשבה רבה ומדויקת בניסוח כל אחד ואחד מעקרונות הקוד האתי, ואנו רואים בשמירה עליו תנאי הכרחי לקיומנו ולשגשוגנו. הקוד האתי מביע דפוסי פעולה ברורים ומשמש את כל אחד ואחת מעובדי הקבוצה בעשייה היומיומית.

הקוד האתי כולל עקרונות שבין האדם לחברו, בין האדם לארגון ובין האדם לחוק ולאמות המוסר המקובלות בחברה מודרנית ומתוקנת. אנחנו מאמינים כי ניסוח הקוד האתי והפצתו בין עובדי ושותפי הארגון יתרמו ליצירת אנרגיה של יצירה, אחווה ומצוינות – כיאה לחברת האנרגיה מספר אחד במדינה.

לקריאת הקוד האתי של כל קבוצת פז לחץ כאן.

חברת פזקר מבית קבוצת פז

קבוצת פז הינה תאגיד מוצרי הנפט הורטיקאלי המוביל בישראל המספק כשליש מתצרוכת מוצרי הנפט בישראל.

הקבוצה עוסקת בזיקוק, ייצור, אחסון, יבוא ושיווק תזקיקי דלק.

בבעלות החברה בית הזיקוק באשדוד, מסופי אחסון וניפוק מוצרי דלק וכן רשת של כ-260 תחנות תדלוק ומתחמים קמעונאיים ויותר מ-227 חנויות נוחות מרשת Yellow.

חוסנה הכלכלי, שיטות העבודה המתקדמות, תודעת השירות המפותחת ויכולתה הנדירה לאתר הזדמנויות שיווקיות ולהפכן למציאות עשירה באיכויות – הציבו את פז בראש חברות האנרגיה בארץ.

קבוצת פז משלבת פעילויות מגוונות בשוק המקומי הכוללות: ייצור ושיווק חומרי סיכה וכימיקלים, ייצור ושיווק יריעות ביטומן ומוצרי איטום לענפי הבניה והתשתיות, ייצור אחסנה ושיווק של דלק סילוני למטוסים, שירותי תדלוק אוטומטיים ופתרונות לציי רכב.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  עגלת הצעת מחיר