מפרטים, מערכות איטום, פרטי ביצוע

"פזקר" מציעה פתרונות מקצועיים ואיכותיים בשני תחומים עיקריים: איטום ותשתית . פתרונות אלו נסמכים על שנים רבות של ניסיון ומומחיות, ומשולבים בהם מיטב אמצעי הייצור והפיתוח. כמי שחרתה על דגלה את ערך החדשנות, מתאפיינים פתרונות "פזקר" בחשיבה מתקדמת ובמתן מענה מושלם לצורכי לקוחותיה, הן מבחינת תכונות ויכולות המוצרים והן מבחינת דרכי השימוש.

פתרונותיה הנבחרים של "פזקר" פרצו דרך לאורך השנים ומיושמים כיום כמעט בכל בית, מבנה ומערכות תשתית בישראל. מתוך מחויבות ללקוחותיה שואפת כל העת "פזקר" להמשיך ולפתח פתרונות איכותיים ואמינים, המציבים פעם אחר פעם סטנדרטים מקצועיים חדשים בענף.

מפרט כללי לאיטום חדרים רטובים

מפרט כללי לאיטום גגות ביריעות ביטומניות

מפרט כללי ליישום מערכת איטום לבריכות נוי ולמזרקות

מפרט כללי ליישום מערכת איטום לגגות קלים

מפרט כללי ליישום מערכת איטום למאגרי מים

מפרט כרמל לאיטום מיסעות גשרים מבטון

איטום

מוצפים בבעיות של נזילות מהגג, מהקירות או מהמרפסת? לאיטום מושלם של הבית יש כתובת אחת – פזקר. מוצריה האיכותיים, האמינים והעמידים ביותר נותנים פתרונות איטום לכל מקום בבית, מהיסודות ועד לגג.

פזקר מציעה מגוון עצום של פתרונות לגגות, לחדרים רטובים (כגון מקלחות), למרפסות, לקירות, למרתפים ואף לגינות גג. המשותף לכולם הוא הביטחון שמוצרים אלה עברו תהליכי בדיקה קפדניים ביותר ויוצרו על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר – הסטנדרטים של פזקר, מקבוצת פז.

תשתית

תשתיות זה השטח של פזקר. החברה מציעה מגוון רחב מאוד של מוצרי איטום מובילים, המיושמים בעבודות סלילה, תחזוקה או תיקון של כבישים, חניונים ומערכות תשתית נוספות. פזקר – לאורך כל הדרך.

יכולתם של מוצרי התשתית מתוצרת פזקר לתת מענה איטום מושלם למכלול צרכים ותנאים סביבתיים משתנים, באה לידי בפרויקטים לאומיים גדולים. כך משולבים מוצרים אלה בפרויקטים כדוגמת כביש חוצה ישראל, נתב"ג, בסיסי צה"ל, שדות תעופה אזרחיים וצבאיים, מנהרות ומתקני התפלה וטהור מי שופכין.

מפיצים וקבלנים בפריסה ארצית

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  עגלת הצעת מחיר